REDO ATT BYTA TILL LASHFACE&CO?

BOKA DIN KURS IDAG

Är du redan utbildad inom Lash Lift eller Brow Lift hos ett annat varumärke, men vill lära dig Lashface&Co-tekniken och arbeta med vår unika formula? Då är vår Come On Over-kurs perfekt för dig. Efter avslutad kurs erhåller du ett Internationellt Certifikat från Lashface&Co. Boka din Come On Over-kurs idag och ta nästa steg i din stylistkarriär — med resultaten, tekniken och kvaliteten som Lashface&Co är känt för.

Missa inte att vi erbjuder 15 % rabatt på onlinekurser!

SÅ FUNGERAR DET

➢ Vill du utbilda dig hos Lashface&Co i Göteborg? Köp en come on over utbildning så får du ett startkit på posten. Startkiten räcker till att bemästra behandlingarna. Du fyller på produkter vid behov som utbildad stylist med särskilda priser i vår Pro Shop.

➢ Olika startkit erbjuds där verktyg/borste skiljer dem åt. Dessa verktyg framkommer i texten under beskrivning.

➢ Ni välkomnas hos oss på Lashface&Co Showroom och noterar enligt iakttagelser hur vi förhåller oss till kund och behandling. Vi är unika i vårat tillvägagångssätt med kollektiva behandlingar där vi behandlar flera kunder samtidigt.

➢ Innan eller efter detta moment beroende på bokningstiden iakttar vi er ha konsultation enligt kurslitteraturen med kund samt tillvägagångssätt med medtagen modell. Vi ger då feedback på samtliga moment och förklarar ingående hur ni kan förbättra samt effektivisera erat arbetssätt.

➢ Kontakta oss på info@lashface.se för att boka in datum och tid för din kurs. Vi erbjuder både online kurser samt fysiska kurser i Lashface&Co Showroomet i Göteborg. Kontakta oss på info@lashface.se efter att du inhandlat din önskade kurs med ordernummer så planerar vi en kurs som passar i tiden.

➢ Efter avklarad kurs postas eller ges diplomet på plats. Gratulerar, du är nu en certifierad Lashface&Co Stylist och vi följer din resa hela vägen. Du läggs till i våra portaler/på vår hemsida under ”Hitta Studio”, du får tillgång till supportgrupp.

➢ MISSA INTE! Vi erbjuder även online kurser i Come on over kurser. Vi ger 15% rabatt på ordinarie priser.

Vi tar din befintliga kompetens till nästa nivå.

Come on over till Lashface&Co. I kursen går vi igenom alla våra viktigaste moment som ligger till grund för vår 100% kundgaranti. Vi förfinar din teknik, stärker din förståelse och ger dig nya verktyg för att leverera ännu bättre resultat.

Ni får vara med oss en halvdag i studion och lära känna vårt sortiment. Vi går igenom alla steg och tekniker. I kursavgiften ingår ett internationellt diplom och generöst startkit så att man kommer igång på bästa sätt.

Boka din Come On Over-kurs och ta nästa steg i din karriär – med oss vid din sida.